Sosyal Platform

01

Wellbees’in gücü sosyalliğinde!

Bu sosyal platform ile çalışan bağlılığı ve kültürünü online’a taşıyacak, şirket genelinde esenliği artıracak, ofis içindeki sohbeti değiştirme fırsatı yakalayacaksınız.

Demokratik bir iletişim fırsatı yaratın

Wellbees’de, Genel Müdür’den yeni mezuna akıllı telefonu olan herkesin birbiri ile açık, direkt iletişimde olması için fırsat sağlayın. Departman ve lokasyon bazlı seçme fırsatları ve takip seçenekleri ile kişilere seçme fırsatı verin.

02

Departmanlar arası köprü kurun

Araştırmalarına göre 2020’de de en büyük organizasyonel sorun departmanlar arası iletişim. Challenge’lara ve etkinliklere katılan farklı departmanlardan yüzlerce kişinin aradaki kilometreler farketmeden yorumlaşması, tanışması ve sohbet etmesine fırsat sağlayın.

Yüksek katılımlı online etkinlikler düzenleyin

Online etkinlik yaratmak için ayrı bir uygulama açıp link yollayıp üstüne takvim atmaktan sıkılmadınız mı? Biz de. Wellbees üzerinden açtığınız etkinliklere kişiler başka herhangi bir uygulamayı açmadan app içinden videolu olarak katılırlar ve etkinlikler otomatik ajandalarına kaydedilir. Nasıl? Sihirli teknoloji :)

03

Kulüpleri tek çatı altında yönetin

41 tane şirket kulübünüz var. Hepsinin kendi başkanı, bütçesi ve etkinlikleri var. Hepsi whatsapp üzerinden kulüplerini yönetiyor. Bazıları aktif, bazıları değil. Yeni işe başlayan çalışanlara ve varolan çalışanlara kaç kulübünüz olduğunu anlatma ve kulübün ihtiyaçlarına cevap vermekte zorlanıyorsunuz. Eğer bu sizseniz Wellbees’deki kulüp özelliği ile sosyalleşmede tavanı görüyoruz. Tüm çalışanların kullanmayı sevdiği sosyal bir alanda kulüplerinizi, kulüp içi sohbetlerinizi, etkinliklerinizi, başkan seçiminden bütçe yönetimine kadar tek bir yerde toplayın.

Yeni çalışanları hızla kültüre dahil edin

Yeni işe başlayan çalışanlarınızın yaklaşık %60’ı şirkete bağlı hissetmiyorlar. Özellikle uzaktan çalışılan durumlarda, liderlerin %70’i de şirket kültürünün devamlılığı konusunda endişeli. Wellbees ile yeni işe başlayan çalışanlarınızı “evde” hissettirmek için onları görünür kılın!

04

Duyurularınızı görünür kılın

E-postalarınız bazen inbox’lara değil de uzaya gidiyor gibi mi hissediyorsunuz? Biliyoruz, biz de. Wellbees’in duyuru alanı ve bildirimleri bunun için tasarlandı. Wellbees ile en çok açılan ana sayfaya koyduğunuz duyuruları bildirimlerle destekleyin, şirket genelinde %80’e varan görüntülemeyi yakalayın.

Sonuçlarımız

  • “Çalışanların %65’i, Wellbees ile iletişimin artmasının sonucunu belirgin olarak deneyimlediklerini ifade ediyorlar.”
  • Wellbees Sosyal Etki Raporu Eylül 2020.
  • Sosyal Etki Raporumuz’un (SROI) tamamını incelemek için bizimle irtibata geçin.

Değişim yaratmaya hazır mısınız?

Actifit ile bugün çalışanlarınızın potansiyelini ortaya çıkarın.

Demo Al