İK Analitiği ve Proje Başarısı

01

İK ANALİTİĞİ VE PROJE BAŞARISI

Şirketin genel sağlık haritasını kolayca anlaşılır görsellerle sunan İnsan Kaynakları Analitiği yönetici ekranımız ile çalışanların nabzını tutun.

02

Karar vermeyi kolaylaştırın

Bilgisiz karar olmaz demişler; işte Wellbees’deki raporlama ekranları tam da bunun için. En çok okunan wellbeing başlıkları, hakkında konuşulan konular, en fazla hizmet alınan uzmanlar, şirketin genel hareketlilik, duygu durumu ve uyku kalitesi bilgileri ile wellbeing programınızı bir sonraki kademeye çıkartmak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri buradan edinin!

Kuvvetli CRM ile yüreğinizi ferah tutun

Doktor çalışana dönüş yapmamış, aldığınız emailde de Cc’de Genel Müdürünüz var. Bu emailler artık tarih oldu. Tüm uzmanların takibini tek bir platformda çözebileceğiniz kuvvetli CRM altyapısı ile uzman hatırlatmalarından yönetici uyarılarına tek platformda hepsini yönetin.

Modüler yapı ile ihtiyacınız olan kadarını kullanın

Modüler yapımız ile siz de çalışanlarınızın Wellbees deneyimini kendiniz yönetim panelinden kontrol edin, dönem dönem bazı hizmetleri kapatıp açın.

Kuvvetli entegrasyonlarla çalışan deneyimini güçlendirin

Evrensel API altyapısı ile Wellbees, kullandığınız Core HRM programlarından e-Learning platformlarına tüm çalışan deneyimini tek bir noktada toplamanıza izin verir. Kuvvetli entegrasyonlarla şirketin tüm İnsan Kaynakları uygulamalarını Wellbees ile kullanıcı dostu bir şekilde birleştirin; çalışan deneyiminizi güçlendirin.

Proje başarısından emin olun

İlk telefondan lansmana, ilk yüklemeden ilk alışkanlık dönüşümüne her an başarınız ve çalışanlarınızın “iyiliği” için yanında olacak bir ekiple çalışın. Wellbees ekibi, her bir bireyin kendini gerçekleştirirken birbirine destek olduğu bir dünya için çalışıyor. Bizimle her adımınızda da bunu elde edebilmeniz için eğitim almış ve tüm süreçleri bu gelişime yönelik hazırlanmış bir yolculuğa çıkarsınız.

Sahiplendirme için liderler ekibi kurun

Liderler, liderler, liderler. Tüm araştırmalar pandemi ve sonrasında tüm gözlerin liderlerde olacağını söylüyor. Siz de Wellbees ile programı liderlerin sahiplenebileceği ve onların hayat amaçlarına, kendi esenlik yolculuklarına ve buna yükledikleri anlama paralel olabilecek şekilde oluşturun. Sürekli eğitimle trendleri takip edin

Wellbees’in Stanford Üniversitesi İkna Edici Teknolojiler Laboratuarı kurucusu BJ Fogg ve ekibinden düzenli aldığı ve İnsan Kaynakları profesyonelleri ile paylaştığı davranış bilimi eğitimleri ile güncel gelişmeleri takip edin.

  • Raporlarla harcadığınızın karşılığını yönetime raporlayın- eşsiz bir şekilde!
  • Etkinizi ölçün ve yönetime raporlayın. Size özel hazırlanacak Sosyal Etki Ölçüm Raporu (SROI) ile vaka çalışması olacak programların yaratıcısı olarak kariyerinizi ilerletin. Sosyal Etki Raporumuz’un (SROI) tamamını incelemek için bizimle irtibata geçin.

Değişim yaratmaya hazır mısınız?

Actifit ile bugün çalışanlarınızın potansiyelini ortaya çıkarın.

Demo Al