Wellbeing Destek Hattı

Araştırmalar, çalışan nüfusumuzun %3’ünün bugün değişime hazır olduğunu gösteriyor. Bu ihtiyaca bire bir danışmanlıklarla yanıt verin. Telefon danışmanlığı, çalışanlarınızı esenliğin sekiz dikeyinde birden farklı uzmanlarla destekleyebileceğiniz bir araçtır. Telefon danışmanlığı hizmetimiz; telefonla psikolog, beslenme, spor danışmanlığı ve esenliğin 8 dikeyinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm uzmanlık alanlarını kapsıyor. Uzmanlarımız, çalışanlara telefon üzerinden danışmanlık hizmeti veriyor.

Telefon danışmanlığı, çalışanların herhangi bir ofise gitmelerine gerek kalmadan, sadece telefon üzerinden birden fazla alanda danışmanlık hizmeti almalarına olanak tanıyor. Bunun hizmetten, çalışanların yanı sıra aileleri de faydalanabiliyor. Kişilerin diyetisyen, psikolog ve spor hocalarımıza aklına gelen her türlü soruyu sadece bir telefonla sorabildiği telefon danışmanlığı hizmeti, çalışanların ihtiyaçlarına hızlı ve kişisel çözümler sunulmasını sağlıyor. Yapılan araştırmalar, çalışanların %72’sinin vakit tasarrufu açısından online ya da telefonla görüşmeleri tercih ettiğini gösteriyor.

Mesai saatleri içerisinde çalışanların işte bulunmadığı süreyi %68 oranında azaltıyor. Yani, devamsız oranını ciddi anlamda düşürüyor.

Bunun yanısıra, bu danışmanlıklarla birlikte çalışanların zihinsel sağlığından doğan verim kaybında %73 oranında bir azalma görünüyor.

Bütün bu faktörlerin sonucunda, araştırmalar, danışmanlığa harcanan her 1 doların şirketlere 3 dolar getirisi olduğunu söylüyor.

Değişim yaratmaya hazır mısınız?

Actifit ile bugün çalışanlarınızın potansiyelini ortaya çıkarın.

Demo Al