Hikayemiz

Yolculuğumuz, erken orta yaş bunalımına giren 25 yaşındaki hayatta her şeyi olan ama yine de kendini bir sebeple mutlu edemeyen kahramanımız Melis Abacıoğlu ile başlıyor. Melis, çalıştığı kurumdan istifa ederek kendisi gibi vakalara derman olacak kurumsal wellbeing şirketi Actifit'i kuruyor. Actifit'in amacı herkesin kendini gerçekleştirirken birbirine destek olduğu bir dünya yaratmak. Üç sene sonra, Melis'in lohusadaki ilk gününde, eski işinden benzer soru işaretleri ile ayrılan Seçil Gürcüoğlu Mercan kurucu ortak olarak işe başlıyor. Birlikte yarattıkları wellbeing odaklı İnsan Kaynakları teknolojisi ürünü Wellbees'i günümüzde yazılım mimarı Kerem Gönülkırmaz ile bir sonraki aşamaya çıkartmak için 1000 dev gücünde 14 kişilik ekipleri ile her gün aşkla koşuyorlar. Efsane ekip için tıkla

Wellbeing yaklaşımımız

Her insanın bir bütün olduğuna, sadece pırasa yiyip koşarak iyi olunmayacağına, esenliğin de herkes için farklı bir anlama geldiğine inanıyoruz. Yaklaşımımız için detaylı bilgi için HBR makalemize erişin.

Teknolojiye yaklaşımımız

Wellbeing ve teknolojiyi aynı cümleye koyarken hep bir defa daha düşünmek gerektiğinin farkında, yarattığımız data'nın sorumluluğunun bilincindeyiz. En güncel IK Teknolojileri raporumuz için tıklayın.

İnsan Kaynakları yaklaşımımız

Formal ya da informal liderler ve onların wellbeing yolculukları ile davranış değişimlerini tetiklemeye inanıyoruz. Ne sizin için her şeyi yapıyor ne de sadece kenardan izliyoruz. İyi bir projenin iyi bir takım oyunu demek olduğuna inanıyoruz. En güncel İnsan Kaynakları’nın Geleceği raporumuz için tıklayın.

Etkiye yaklaşımımız

Sosyal etkimizi ölçüyor, ortaya çıkan raporlarımızla gurur duyuyoruz. Social Return on Investment - Etki Yatırım Geridönüşü Raporumuz için bize yazın.

Davranış değişimine yaklaşımımız

Ulaşmak istediğimiz her hedefe giden yolun alışkanlıklarla örüldüğüne inanıyor, davranış değişimi mühendisliği yapmakla gurur duyuyoruz. Social Dilemma belgeselinde geçen Stanford Üniversitesi İkna Edici Teknolojiler Laboratuarı Persuavie Labs kurucusu BJ Fogg'la yaptığımız altı yıllık işbirliği ile oluşturduğumuz Tiny Habits koçluğu için bize yazın.

Değişim yaratmaya hazır mısınız?

Actifit ile bugün çalışanlarınızın potansiyelini ortaya çıkarın.

Demo Al